GRUPLAR

SO’U Spa’da gruplar (kurumsal, arkadaşlar, aileler, vs.) için her türlü özel paketler ve terapiler mevcuttur. SO’U Spa’da grup halinde rezervasyon yapılabilir ve günün herhangi bir saatini kalabalık grubunuz için kapatabilirsiniz.

SO’U Spa masaj ve hamam terapileri ile aynı anda çiftler için 1 oda (couple room), 6 adet tekli terapi odası ve 1 adet özel (private) hamamı, SHABA Life Club içerisindeki sauna ve buhar odaları, günlük olarak ek hizmet ile yararlanabileceğiniz açık yüzme havuzu (08.00-20.00) – kapalı yüzme havuzu (hafta içi 10.00-22.00, hafta sonu 10.00-21.00) ve SO Cafe ile size her türlü hizmeti sunmak için hafta içi 10.00-22.00 arası, hafta sonu 10.00-21.00 saatleri arasında Endonezya’lı (Bali) ve Türk terapistler ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

ETKİNLİKLER

POST MODERN GELİN HAMAMI

SO’U Spa’da etkinlik denince akla nikah, nişan öncesi yapılacak “Gelin Hamamı” etkinliği akla gelir. SO’U Spa geleneksel gelin hamamı konseptini daha modernleştirerek çok farklı bir yaklaşımla size sunmaktadır

 

OFİS HAYATINA YÖNELİK YERİNDE TERAPİLER

Ekibinizin ofis hayatı çok yoğun ve spa’ya gitmeye vakitleri yoksa, arayın bizi ve ofis hayatının en büyük sorun yaratan bölgeleri olan boyun ve sırt bölgesine masaj için deneyimli mobil ekibimizi size yönlendirelim. Mesela; onları öğle yemeğinden döndüklerinde böyle müthiş bir sürprizle mutlu etmek ve en süper patron olmak istemez misiniz?